Eskitme Pirinç Küçük Masa Lambası Eskitme Pirinç Küçük Masa Lambası

MadamVila

Eskitme Pirinç Küçük Masa Lambası

1.600,00TL Vergiler Hariç: 1.333,33TL

Pirinç masa lambası, altın rengi pirinç kasası ve pirinç borusu ile vintage bir temaya sahiptir. Birkaç eski aydınlatma parçası ile MadamVila atölyemiz tarafından tasarlanmıştır. Re-Creation ürünleri, hafızalı eski geri dönüştürülmüş parçalardan olu..

Vintage Pirinç Beyaz Ahşap Masa Lambası Vintage Pirinç Beyaz Ahşap Masa Lambası

MadamVila

Vintage Pirinç Beyaz Ahşap Masa Lambası

2.000,00TL Vergiler Hariç: 1.666,67TL

Vintage masa lambası, beyaz renkli ahşap kasası ve pirinç borusu ile vintage bir temaya sahiptir. Birkaç eski aydınlatma parçası ve eski bir ahşap ile MadamVila atölyemiz tarafından tasarlanmıştır. Re-Creation ürünleri, hafızalı eski geri dönüştürül..

Pirinç Sarkıt Tekli Dekoratif Avize - 2 Adet Pirinç Sarkıt Tekli Dekoratif Avize - 2 Adet

MadamVila

Pirinç Sarkıt Tekli Dekoratif Avize - 2 Adet

3.200,00TL Vergiler Hariç: 2.666,67TL

Eski pirinç sarkıt avize, altın rengi pirinç kasası ile dekoratif ve vintage bir temaya sahiptir. Daha önce eski bir terzi dükkanında sarkıt aydınlatma olarak kullanılıyordu. Şimdi MadamVila atölyemiz tarafından yeniden tasarlandı. Re-Creation ürünl..

Endüstriyel Metal Masa Lambası ve Aplik Endüstriyel Metal Masa Lambası ve Aplik

MadamVila

Endüstriyel Metal Masa Lambası ve Aplik

2.000,00TL Vergiler Hariç: 1.666,67TL

Endüstriyel masa lambası ve aplik yeşil gri renkli metal kasası ve ahşap detayları ile rustik bir temaya sahiptir. MadamVila atölyemiz tarafından eski matkap kutusundan tasarlandı. Re-Creation ürünleri, hafızalı eski geri dönüştürülmüş parçalardan o..

Endüstriyel Kırmızı Tekli Retro Avize Endüstriyel Kırmızı Tekli Retro Avize

MadamVila

Endüstriyel Kırmızı Tekli Retro Avize

1.600,00TL Vergiler Hariç: 1.333,33TL

Eski kırmızı retro sarkıt avize, kırmızı renkli metal kasası ile endüstriyel ve retro bir temaya sahiptir. Eskiden verandada sarkıt aydınlatma olarak kullanılıyordu. Şimdi MadamVila atölyemiz tarafından yeniden tasarlandı. Re-Creation ürünleri, hafı..

Gösterilen: 1 - 5

RE-CREATION DEKORAYON ÜRÜNLERİ

Anıları olan eski parçalar, MadamVila Atölye’miz tarafından yeniden tasarlanıyor. Bu parçalar bir araya gelerek dekorasyonunuzun eşsiz aydınlatmaları, duvar dekorları, bibloları ve mobilyaları gibi tamamlayıcı renklerini oluşturuyor. Üzerinde eski yıpranmış gerçek kullanım izleri taşıyan re-creation ürünler ile dekorasyonunuza anılarla dokunuşlar yapabilir ve eşsiz bir dekorasyon sitili oluşturabilirsiniz.