TESLİMAT


MadamVila.com üzerinden yaptığınız yurt içi 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 500 TL altı alışverişlerde kargo ücreti sabit 50 TL'dir. Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilmektedir. Gönderinizin durumunu takip etmek isterseniz, size gönderilen kargo takip bilgileri kullanabilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

ÖDEME


Kredi Kartı / Banka Kartı

MadamVila.com üzerinden kredi ve banka kartınızla güvenle alışveriş yapabilir, taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kredi ve banka kartı güvenliğiniz BDDK lisansına sahip Iyzico Güvenli Ödeme Hizmetleri, 3D Secure şifreleme ve PCI-DSS 1. seviye sertifikaları ile sağlanmaktadır.


Havale/EFT

MadamVila.com siparişinize ait ödemenizi banka havalesi/EFT yoluyla yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi tamamladıktan sonra, siparişinize ait tutarı size verilen banka hesap numaramıza göndermeniz yeterlidir.

Havale/EFT Bilgilerimiz:

Hesap Sahibi: Halil İbrahim AYDIN
Banka: QNB Finansbank / Enpara Şirketim
IBAN No: TR70 0011 1000 0000 0082 4300 42

  • Siparişinizin gecikmemesi için, havale/EFT işlemlerinde açıklama bölümüne sipariş numaranızı yazmanız yeterlidir. Sipariş numaranızı "Siparişi Tamamla" dedikten sonra gelen onay ekranında görebilirsiniz.
  • 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.
  • Havale/EFT ödemelerinizde alıcı ismi mutlaka "Halil İbrahim AYDIN" olmalıdır.
  • Bankaların mesai saatleri dışında havale/EFT yaptıysanız gerçekleştireceğiniz işlemler bir sonraki iş gününe kalacaktır.